środa, 5 marca 2014

Chandra?

      Chyba nie, a może tak? Sama nie wiem. Strasznie niewygodnie jest być kobietą. Tyle różnych uczuć i rozterek. I tyle się tego pomieści w człowieku!

      Robótkowo nie dzieje się wiele. Samplerek powoli wyszywam, dzisiaj wyjęłam Jasminę. Kwadraty narzutowe muszę wyprać, a groszówki ciąghle szukam.
    Na dworze wiosna, amory ptasie się zaczęły na potęgę.     Na brzozie przed pracą sroki zaczęły wić sobie gniazdo.          A ja czuję się tak tej wiosny...

    

      Dziękuję wszystkim gościom, którzy poświęcają odrobinę czasu i zaglądają do mnie. Wiem, że macie mało czasu i musicie nim rozważnie gospodarzyć. 
Pozdrawiam Kaja


         

7 komentarzy:

 1. witaj, oj tak to jest z nami kobietami :) może przedwiośnie tak działa na Ciebie? coś piszę o tym u mnie akurat :)
  pozdrawiam
  aldia z arcadii kobiet
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomijając przedwiośnie to za dużo osób chorych w bliskiej i dalszej rodzinie. I to poważnie. dzięki za odwiedziny, pozdrawiam :) Kajka

   Usuń
 2. Kobieta, jak nie ma problemu, to ma problem:).Czasami trzeba zwolnić obroty, nabrać dystansu,( postać nad tym brzegiem), przemyśleć sprawy i przygotować się (do lotu) na następny dzień, a każdy jest inny. I być może ten następny przyniesie Ci energię i siłę.Też tak mam i trzeba to przetrwać:). Pozdrawiam. Małgosia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj Małgosiu, tak to jest z nami babkami! I nic się nie zrobi Tyle kobiet przed nami i tyle tysiące po nas z tymi samymi problemami!

   Usuń
 3. Pierzesz kwadraty przed zszyciem? Pytam, bo robię po raz pierwszy. Robisz niesamowite zdjęcia, uwielbiam je oglądać. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze wszystko prałam przed zszywaniem. Narzutę robię po raz pierwszy, z włóczki z zapasów - to piorę. Jeżeli miałabym nową, chyba zastanawiałabym się nad tym czy prać. Dziękuję za komplementy, będę się starać aby moje zdjęcia były coraz lepsze. Pozdrawiam:)

   Usuń
 4. Zakochane gołębie - super :) bardzo wiosenne. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń