poniedziałek, 16 grudnia 2013

Marudzę sobie

     Marudzę sobie bo:
 - irytują mnie reklamy, które muszę oglądać w telewizji. 

   Obejrzałam dzisiaj jedną, szczególnie irytującą. Piękna kobieta w stroju niedbałym wije się po mieszkaniu i uprawia taniec przypominający taniec godowy ludzi. Myślałam, że jest to reklama bielizny lub nawet afrodyzjaków. A tu nic z tych rzeczy! To reklama  dla kociarzy - zrób swojemu kotu magiczne święta! Nie chcę obrazić kociarzy, sama jestem psiarą. 

- robicie takie piękne świąteczne ozdoby, haftujecie. Ja chciałabym, ale mam samplerka i nie chce mi się zaczynać czegoś nowego, ale chciałabym zrobić coś na święta.

- pies jest łakomczuchem, a jak nie dam mu przysmaku trzęsie się jak galareta i beszczelnie patrzy mi prosto w oczy z wyrzutem, że ma podłą panią. I on musi zniżać się do takich podłych, urągających jego dumie sztuczek, aby nie głodować. Wyrodna pani!!!

- i chyba nie przyjdzie do mnie Mikołaj. Byłam grzeczna, ale zaczynam w niego wątpić. Inna sprawa, że zaczęłam tyle prac i co? Nic nie skończone! To się chyba nie spodoba Mikołajowi.

- skończyłam czytać Herriota i smutno mi, że się skończyłam cały cykl. Strasznie lubię jego książki.

 Coś miłego : dostałam od bliskiej osoby gwiazdkę czerwoną. Były w niej trzy czekoladki, a pudełeczko nadaje się świetnie na igielnik!

Fotka jutro, dziś idę już spać! Dobranoc!!5 komentarzy:

 1. Dobrze jest dać sobie prawo do marudzenia :) Pozdrowienia od psiary co nie lubi wijących się na ekranie pań z reklamy :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram Chrannę :) Dobrze jest czasem wyrzucić z siebie co nam leży na wątrobie... Zastanawia mnie tylko punkt drugi... I nie wiem jak Ci w nim pomóc bo nie da się zrobić czego nowego nie zaczynając nowej robótki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Toteż zdaję sobie sprawę, że logiki nie ma żadnej w moim marudzeniu. Ale czy uczucia są logiczne?

   Usuń
 3. utulam w bólu egzystencji ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję, nic tak nie pomaga jak utulenie i zrozumienie:))

   Usuń